Olen võtnud üheks oma missiooniks tutvustada Lõuna-Eestis toimuvaid ägedaid üritusi, kohti, tegevusi ning inimesi, kes kogu sealset elu oma toimetamistega mitmekülgsemaks muudavad. Oktoobrikuu keskel viis Põlva kohalik Zumbaguru, LIISI KURUSK, mind oma ''beibega'' sõitma ning sain ära proovida oma ammuse realiseerimata unistustegevuse - ta pani mind krossika selga ja sõna otseses mõttes lükkas sõitma!


Liisi on üks väga äge naine, kes peamise osa oma elust elanud Põlvas. Ta on tugev, iseseisev ja paganama hea huumorisoonega ning ma räägin teile temast veel täpsemalt ühes oma järgmistest postitustest.
Kindlasti oli see reedene päev üks minu viimase aja ägedamaid kogemusi ning soovin teiega oma emotsioone jagada.

Kuna tegemist oli minu esimese korraga krossikal, siis alustasime väga rahulikult. Lumelaudamisest olen õppinud selle kerge ohutunde, et ei tasu kohe hullama minna. Tuleb mõistusega, ikka mõistusega tuleb läheneda, eriti veel juhul, kui sa oled esimest korda masina seljas ja olukord tegelikult pole 100% sinu kontrolli all (kuigi peaks olema, ratas ei tohi võimutseda). Okei, vähem juttu, rohkem pilti:

Filmis - Mari-Liis Sander
Monteeris - Sandra Raju
Fotograaf - Anett Hallap
Guru - Liisi Kurusk
Õpilane - Sandra Raju
Asukoht - Põlgaste krossirada

Tulge Lõuna-Eestisse - siin on nii toredad inimesed! :)


VIDEO


PILDIMATERJAL